370 Bay Bayan Subay Alımı İlanı

Jandarma Genel Komutanlığı 370 Bay-Bayan Subay alımı yapacağını açıkladı. İlan bilgileri ve başvuru detayları yazıda ayrıntılı olarak verilmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere sözleşmeli subay alımı yapılacak. Nitelikli Subay alımının yapılabilmesi adına süreç baştan sona takip edilecek ve yetişmiş personellerin işe başlatılması sağlanacak.

Bay – Bayan Subay alımı ilanı 27 Mart 2017 tarihinde Jandarma Genel Komutanlığının resmi internet sitesinde bulunan personel temin bölümü aracılığı ile kamuoyuna yayımlanırken yayımlanan ilan da sözleşmeli subay alımı istihdamının gerçekleştirileceği belirtildi.

Alımlar Hangi Sınıflarda Yapılacak

Jandarma Genel Komutanlığı aracılığı ile subay alımı ilanı duyuruldu. Peki hangi sınıflar için subay alımı yapılacak.

—- 344 Jandarma Subayı

—- 6 İstikam Subayı

—- 12 Muhabere Subayı

—- 8 Kadın Jandarma Subayı

Yukarıda belirtilen sınıflar için yanlarında belirtilen sayı kadar subay alımı yapılacak olup toplam 370 subay alımı gerçekleştirilecek. Yapılacak olan alımlara başvuru yapabilmek için öncelikle ilanda belirtilen şartları taşımakta ve sınavlardan başarı sağlamak gerekmektedir. Son olarak detaylı güvenlik soruşturması yapıldıktan sonra işe başla süreci devreye girmektedir.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ