Akçadağ Belediyesi İş İlanları Personel Alımı

Akçadağ Belediyesi iş ilanları personel alımları ekranı üzerinden belediyemizin en yeni personel alımlarına ulaşabilirsiniz. Malatya ilimizin ilçesi olan Akçadağ, Son yapılan nüfus sayımında yaklaşık olarak otuz bine yakın bir nüfusa sahiptir. İlçe belediyesi konumunda olan Akçadağ Belediyesi önümüzdeki süreçte belediyenin insan kaynakları taleplerine yönelik olarak ilanlara çıkacaktır.

Akçadağ Belediyesi işçi alımı ilanına başvuru yapmak istiyorsanız öncelikle ilanda belirtilmiş tüm personel alım kriterlerini taşıyor olmanız lazım, İşe girecek olan personellerin maaşları Belediye döner sermayesinden ödenecek ve ek gelirler ile birlikte artan bir maaş olacaktır.

Akçadağ Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Pozisyonun içeriğine göre kendi alanı içerisinde en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak,

Belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

Çalışabilecek sağlıklı bedene sahip olma, Belediyenin esnek çalışma zamanlarına uyum sağlama,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olma,

Kamu görevlerinden yasaklı bulunmama, veya hukuki engeli olmama,

Başvuru gerçekleştirecek Erkek adaylar için askerlik ile bağlantısı olmayan veya askerlik görevini yerine getirmiş olmak

Herhangi bir kuruluş ya da kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,

Şartlarını taşıyan her birey Akçadağ Belediyesi iş başvurusu gerçekleştirebileceklerdir. Belediyede çalışacak olan personeller 2 bin ile 4 bin tl arasında değişen ücretler ile işe başlamaktadırlar. Tabi alınacak ücretler personellerin çalışma durumları ve pozisyonda kariyer yükselişlerine göre değişkenlik gösterebilecektir.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ