• editor
  • 19 Mayıs 2015
  • 0
  •  

Anadolubank Staj Başvurusu Yap

Anadolubank Staj Başvurusu Yap

Anadolubank staj başvurusu yaparak kariyer başlangıcınız için nitelikli bir iş öğrenme politikasının içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Anadolubank ülkemizde büyüme politikası ile her geçen gün büyümeye başlayan bankalar arasında bulunmaktadır.

Anadolubank’ta staj imkanı ile öğrenciler web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yaparak uygun koşullar altında icra etmek istedikleri pozisyonlar hakkında bilgi alabilirler. Yazımızda Bankanın staj olanakları sunduğu eğitim sınıfları hakkında bilgiler vereceğiz.

Anadolubank’a İlk Adım

Anadolubank gelişim stratejisine bağlı olarak tecrübeli bankacılar ve insan kaynakları şubesi ile sürekli büyümektedir. Sizler de CV doldurarak bankamızın staj olanaklarından faydalanmanın yolunu seçebilirsiniz.

Anadolubank Staj Olanakları

• Lise Stajları

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her yıl Haziran-Eylül ayları arasında değerlendirilir. Staj başvurusu web sitemizin iş ilanları bölümünden gerçekleştirilmektedir.

• Ön Lisans Stajları

Bankacılık ve Finans ile ilgili Meslek Yüksekokullarının öğrencilerine zorunlu staj programları dahilinde, Genel Müdürlük birimlerimiz veya Şubelerimizde yaz stajı imkanı sağlanmaktadır. Staj başvuruları sitemizin iş ilanları bölümünden gerçekleştirilmektedir.

• Üniversite Stajları

Stajyer kabulünde ilk olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrencilere bu imkan tanınır. Staj programı Temmuz – Eylül aylarında gerçekleştirilmektedir. Stajınızı tam zamanlı, minimum 1 ay, maksimum 3 ay mezun olduğunuz veya olacağınız birimde gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Staj Başvurusu İçin Tıkla

 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ