• editor
  • 12 Mayıs 2015
  • 0
  •  

Aselsan Staj Başvurusu Yap

Aselsan Staj Başvurusu Yap

Aselsan staj başvurusu yaparak sizler de eğitimlerinizin son aşamalarında çok önemli tecrübeler edinebilirsiniz. Ülkemizin en başarılı mühendislerine ev sahipliği yapan Aselsan, devlet desteği ile çok önemli projelere imza atmaktadır. Son dönemlerde askeri araçlar, insansız hava aracı, tank, teleskop gibi teknolojiyi yakından ilgilendiren projelere imza atan aselsan, staj açısından da öğrenciler için çok büyük avantajlar sağlayabilmektedir.

Aselsan Staj başvurusu kurumun resmi sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bilgisayar, Endüstri, Elektrik Elektronik, Makina ve diğer mühendisliklere okuyorsanız sizlerde Aselsan staj imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki linkten staj başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

aselsan staj başvurusu

Üniversite (Lisans Öğrencileri İçin) stajı için başvurular 1-31 Mart tarihleri arasında web sitemiz üzerinden staj başvuru formu doldurularak yapılmakta olup adayların bu başvuruları ile birlikte

– 1 adet Nüfus Cüzdanı fotokopisi

– 1 Adet Vesikalık Fotoğraf

– Üniversiteden verilmiş olan zorunlu staj belgesi

– Resmi not dökümlerini 15 Temmuz tarihine kadar ASELSAN A.Ş. Eğitim Müdürlüğü’ne iletmeleri gerekmektedir.

Stajyer adaylarının 3. sınıftan 4. sınıfa geçecek olmaları, genel not ortalamalarının 4 üzerinden minimum 2 olması gerekmektedir.

Adayların daha önce ASELSAN’da staj yapmamış olmalarına dikkat edilmektedir.

Stajlar yalnızca yaz döneminde (Haziran-Eylül) 4 veya 6 hafta yapılmaktadır.

Stajyer değerlendirmelerinde üniversite kontenjanı bulunmamaktadır.

Her yıl Mühendislik alanında eğitimine devam eden öğrenciler arasından, ASELSAN’ın faaliyet alanları ve istihdam ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, okul ve öğrenci başarı durumu dikkate alınarak stajyerlerimiz belirlenmektedir. Sizler de Aselsan Staj olanaklarından faydalanarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aselsan Staj Başvurusu Yapmak İçin Tıkla

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ