BİM Lise Mezunu İşçi Alımı İlanı

BİM lise mezunu işçi alımı yapacağını açıkladı. Ülkemizin 4 bir yanına yapılacak alımlar yaklaşık 4.000 üzerinde olacak. BİM (Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi) geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl içerisinde de insan kaynakları biriminin talepleri doğrultusunda yeni alımlar planlayacak.

Yapılacak olan alımlar çok geniş alanlarda olacağı için pozisyona uygun nitelikte olan herkes başvurularını yapabileceklerdir. Alımların yapılacağı birimleri incelediğimiz zaman yeni açılan mağazalar, eski mağazalar ve üretim merkezleri için BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi açık pozisyonlara personel alımı yapmaya devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılıyor ve detaylar nedir?

Alımlar Hangi Pozisyonda Gerçekleştirilecek?

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yıl sonuna kadar 4 bin personel alımı yapacak ve şu anda açık pozisyonlar için personel alımları yapmaya devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Bölge Taze Gıda Personeli

Depo sorumlusu,

Depo Personeli,

Özlük İşleri Asistanı,

Meyve-Sebze Personeli,

Sipariş ve Stok Yönetim Sorumlusu,

Ağır Vasıta Şoförü,

Büyükçekmece Bölge Kasa Reyon Personeli,

Unlu Mamüller Personeli,

Kozmetik Personeli,

Kasap-Şarküteri Personeli,

Çorlu Bölge Taze Gıda Personeli,

Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları,

Yukarıda belirtilmiş pozisyonların her biri için özel nitelikler olabilmektedir. İlan şartlarını tam olarak taşıyorsanız bim iş ilanlarına başvurularınızı yapabilir ve yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sitemizden tüm bim ilanlarını BURADAN takip edebilirsiniz. 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Vildan taş 19 Mart 2017 - 11:51

    Merhaba ben başvuru yapmak istiyorum kasiyer olarak olsun şarküteri manav fırın danışma hepsinin 7yıllık deneyim var