• editor
  • 12 Mayıs 2015
  • 1
  •  

Bosch Staj Başvurusu Yap

Bosch Staj Başvurusu Yap

Bosch Staj başvurusu yaparak dünyanın en önemli elektronik markalarından birinde önemli iş imkanlarına ulaşabilirsiniz. Elektronik markalar ve sektör olarak ülkemizdeki birçok alanda iş imkanlarının genişlemesine sebep olmuştur. Özellikle Bosch gibi bir dünya markasının ülkemizdeki yatırımları ve işletmelerinde personel ihtiyacı duyması iş olanakları açısından belirgin bir olumluluk olmasını sağlamıştır. Bosch staj başvurusunda birçok alanda alımların gerçekleştiğini görebilmekteyiz.

Burada asıl amaç kalifiye eleman ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak personellerin geliştirilmesinin sağlanmasıdır. Stajda alınan eğitimler doğal olarak iş ilanları ile de örtüştüğü için kendi alanınıza uygun eğitimleri almaya dikkat ediniz.

bosch staj başvurusu

Bosch Staj İmkanları İle İlgili

Bosch Elektronik Kurum olarak her yıl lise ve üniversite öğrencilerine staj yapma ve nitelikli bilgiler edinme imkanları sağlamaktadır. Stajyer olarak çalışan gençlerimiz şirketimizde çalışan profesyonellerin tecrübesinden faydalandığı gibi fikir alışverişlerinde bulunulması da çok güzel bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır.

Sınırlı dönem zorunlu yaz stajyerleri için başvurular 01-30 Haziran 2015 tarihleri arasında isilanları sitesi üzerinden yayımlanacaktır. İstanbul için UMRSTAJ ve Çerkezköy için ÇKYSTAJ referanslı ilanımız kullanılanarak başvurular alınacaktır.

Lise Stajları

Lise stajyer başvuruları sadece kış ayları içerisinde yapılır. Başvurular okul müdürlüklerine verilip, oradan BSH’ye ulaştırılır.

Üniversite Stajları

Üniversite stajları Haziran-Temmuz- Ağutos ve Eylül aylarında gerçekleştirilir. Stajyerlerin bizzat kendilerinin staj talebini yapmaları gerekmektedir. Kısa dönem yaz stajyerliği için zorunlu staj belgesi istenir.

Bosch Staj Başvurusu, iş ilanları, personel alımı ve eleman alımı ilanları güncel olarak sitemiz üzerinden yayımlanacaktır.

Bosch Staj Başvurusu Yapmak İçin Tıkla

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    aygün argana 4 Mayıs 2016 - 19:36

    yaksamlar ben 7 sene beyaz esyada calıstem ama hakkımı yediledıye bıraktım suan işsizim meslegimi seviyorum çok zordurumdayım bana yardımcı olursanız size minletdar kalırım yaksamlar