• editor
  • 29 Nisan 2016
  • 1
  •  

Burgan Bank İş Başvurusu Personel Alımı

Burgan Bank iş başvurusu personel alımı ilanları Bankanın çeşitli departmanlarına dönük olarak gerçekleştirilmektedir. Ülkemizde çok fazla yaygınlık göstermemiş olan Burgan Bank her geçen gün büyüyen yapısı ile bünyesine yeni birimler eklemektedir. Şimdilik İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi büyük şehirlerimizde faaliyet göstermekte olan Banka büyüyerek bünyesine yeni birimleri katmaya başlayacaktır.

Burgan Bank iş ilanları bankanın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Sizlerde bu yapı içerisinde faaliyet gösterebilir ve bu iş sektöründe kariyerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bankacılık sektöründe gelişim ve kariyer planlaması diğer sektörlere göre daha fazla performans gerektirmektedir. Sizlerde bu anlamda çalışmayı seviyorsanız Burgan Bank personel alımı ilanları size göre bir işin habercisi olabilir. 

Burgan Bank Personel Alımlarında En Fazla Alım Gerçekleştirilen Alanlar;

YÖNETİCİ ADAYI, GÜVENLİK GÖREVLİSİ, GENEL BAŞVURU, DESTEK PERSONELİ,  DESTEK HİZMET GÖREVLİSİ, HAZİNE VE RİSK YÖNETİMİ- YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI,  ŞUBE TİCARİ BANKACILIK PORTFÖY YÖNETİCİSİ,  SİGORTA YÖNETİCİSİ,  SİGORTA BİRİM YÖNETİCİSİ,  PERAKENDE KREDİ İZMELE VE İDARİ TAKİP YETKİLİSİ.

Yukarıda Burganbank iş ilanları içerisinde fazlaca alım gerçekleştirilen alanlar belirtilmiştir. Burganbank insan kaynakları birimi personel alımı gerçekleştirirken geçmişte bankacılık sektöründe çalışmış ve tecrübeli personellerin seçimine özen göstermektedir. İlanlara başvuru gerçekleştirirken bu ayrıntılara dikkat etmeniz gerekmektedir. Burganbank personel alımına yönelik en güncel alımlar sayfamız üzerinden sizlere ulaştırılacaktır. 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    resul 2 Mayıs 2016 - 03:38

    Engeliyim. İş ariyorum