Burhaniye Belediyesi Personel Alımı İş İlanları

 

Burhaniye belediyesi iş ilanları personel alımları ekranını kullanarak belediye insan kaynakları tarafından yayımlanmış ilanlara ulaşabilirsiniz. Ülkemizdeki belediyeler personel alımı için birçok istihdam alanı kullanmaktadırlar. KPSS’ye girmiş ve başarılı olmuş olan kişiler için Devlet Personel Dairesi başkanlığında devlet memurluğu, Belediyenin döner sermayesinden maaşı karşılanmak yolu ile mevsimlik işçi alımı ve taşeron şirketlerin istihdam ettikleri işçiler, İşkur üzerinden başvuru yapanlar için işkur personel istihdamı şeklinde alımlar olmaktadır. Her pozisyonda çalışacak olan kişiler için hemen hemen benzer şartlar bulunmaktadır. Burhaniye belediyesi işçi alımı ilanlarında belirtilen bu şartlar aşağıda ayrıntılı bir şekilde belirlenmiştir. Bu şartları taşıyan herkes ilana başvurularını yapabileceklerdir.

Burhaniye Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan,

Minimum ilkokul mezunu olmak, tercihen Lise mezunu olan

Belediyenin esnek çalışma zamanlarına uyum sağlayabilen,

Kendi pozisyon ve çalışma alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olan,

Belediye ile veya ilgili ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olan,

Herhangi bir sebeple mahkumiyet yememek ve önemli suçlar ile isnat edilmemiş olan,

Yapılacak detaylı güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal verecek bir konunun olmayan,

Burhaniye Belediyesi iş başvurusu formunu doldurmadan önce yukarıda belirtilmiş olan ilan detaylarını tam taşıdığınızdan emin olunuz kadrolu İşçi, memur, işkur personeli, taşeron işçi ve diğer pozisyonlarda çalıştırılacak personellerin alacakları maaşlar pozisyonun niteliğine göre değişkenlik gösterecektir. İşe başlayacak olan personellerin detaylı güvenlik soruşturmasından geçeceklerini unutmayınız.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 2 YORUM YAPILMIŞ

    sunay onur 13 Mart 2017 - 13:06

    Belediyede oto tamir ve bakımı iş makınası bakımı ve yağlama işi için taşoren işçi için bakım için belgelerim var iş arıyorum.

    Züleyha 24 Mart 2017 - 21:26

    Arapça yeminli tercüman burhaniye merkezinde oturuyorum uzun sürede iş arıyorum yardımcı olur musunuz