Darende Belediyesi Personel İşçi Alım İlanları

Darende Belediyesi iş ilanları personel alımları ekranından belediye tarafından yayımlanan en yeni ilanlara ulaşabileceksiniz. Belediyelerin personel istihdamları diğer kurumlardan biraz farklıdır. Belediyeler özerk yapılarda oldukları için aldıkları personellerin maaşları belediye bütçesi tarafından ödenmektedir. Bu yönü ile belediyeler personel sirkülasyonunu çok iyi bir şekilde yapmaları gerekmektedir.

Darende Belediyesi insan kaynakları biri de alınacak olan personellerin nitelikli olması ve belediyede çalışabilecek vasıflara sahip olabilmesi açısından ilan detaylarını önceden tüm ayrıntıları ile paylaşmaktadır. Darende Belediyesi işçi alımı ilanlarına başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin önceden muhakkak bu şartları takip etmeleri gerekmektedir. 

Darende Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan ötürü hapis cezasından hüküm giymemiş olmak,

Hiçbir sebeple Kamu haklarından yasaklı bulunmamak,

Herhangi bir kuruluş ya da kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,

Sağlıklı çalışabilir Bir Bedene Sahip olmak,

Pozisyonun özelliklerine göre minimum 2 yıl iş deneyimine sahip olmak,

Belediyenin vakıf olduğu sınırları içerisinde ikamet etmek,

Başvuracak Erkek adaylar için askerlik ile bağlantısı olmayan veya askerlik görevini ifa etmiş olmak,

Yukarıdaki şartları taşıyan herkes Darende Belediyesi İş Başvurusu işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Belediyede çalışacak olan personeller pozisyonun niteliklerine, mezuniyet alanlarına ve niteliklerine göre işe başlayacakları için doğal olarak alacakları maaş da değişkenlik gösterebilmektedir. ancak belediyede çalışacak olan personelin minimum 2 bin tl dolaylarında bir ücret alacağını söyleyebiliriz. 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Salih Erol 2 Ocak 2017 - 19:16

    6 yildir istanbulda bir fabrikada makinaci olarak calisiyorum fakat hayat sartlari kira bizi cok zorluyor cocuklarda olunca yetmiyor akcayda yasamaya karar verdik ailemle belediyede bir is ariyorum yardimci olursaniz sevinirim