Delice Belediyesi Personel Alımı

Delice belediyesi personel alımı yapacağını açıkladı. İlan bilgileri ve başvuru detayları ilanda ayrıntılı olarak belirlenmiştir. Belediye insan kaynakları birimi alt birimlerden gelen personel talepleri doğrultusunda ilana çıkmıştır. Hangi alanlarda alım yapılacak ve pozisyonlarda aranan nitelikler insan kaynaklarınca belirtilmiştir. 

İŞKUR ekranı üzerinden yapılacak alımlarda Delice Belediye Başkanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 farklı pozisyon için en az ilköğretim mezunu toplam 3 geçici personel alımı yapılacağı öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak. 

İlana Yönelik Detaylar

Alım Yapacak Belediye: Kırıkkale Delice Belediye Başkanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 3
En Az Mezuniyet: İlkokul
Farklı Pozisyon Sayısı: 2
Kamu Kurumunda görevlendirilecek Geçici Personel istihdamı

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak?

Kırıkkale Delice Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 3 geçici personel alınacak duyuruldu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

—- Şoför (Yolcu Taşıma)

—- İş Makineleri Operatörü

—- Güvenlik personeli

Yukarıda belirtilen pozisyonlar için Kırıkkale Delice Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirmektedir.

Belediye İş İlanına Başvuru Nasıl Yapılır?

Kırıkkale Delice Belediye Başkanlığı yukarıda kği pozisyonlar için 3 personel alımı yapılıyor. Peki nasıl müracaat edilir. Müracaatlar Kırıkkale İŞKUR şube ve müracaat merkezleri aracılığı ile yapılmakta olup adaylar ilan detaylarını inceledikten sonra ilana başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ