Diğer Sektörler
Diğer Sektörler
Diyanet Sözper İmam Hatip Alımı İlanı

Diyanet işleri başkanlığı Sözper kapsamında imam hatip alımı yapacağını açıkladı. İlan bilgileri ve başvuru detayları yazıda sunulmuştur. Başkanlığın..

Diğer Sektörler
KİK 15 Memur Alımı İlanı

Kamu İhale Kurumu 15 memur alımı yapacağını açıkladı. İlan bilgileri ve başvuru detayları işkur aracılığı ile paylaşılmıştır. İlana başvurularını yapmak..

Diğer Sektörler
PTT 1750 Personel Alımı Yapacak

PTT 1750 personel alımı yapacağını açıkladı. Gişe görevlisi, büro görevlisi ve dağıtıcı pozisyonunda alımlar yapılacaktır. İlanda belirtilmiş olan Ek-1..

Diğer Sektörler
EPDK Memur Alımı İlanı

EPDK sınavla 20 memur alımı yapacağını açıkladı. Hangi pozisyonlarda alım yapılacak ve şartları neler olacak ilanımızdan inceleyebilirsiniz. Enerji Piyasası..

Diğer Sektörler
SGK 193 Memur Alımı Yapacak

Sosyal güvenlik Kurumu çeşitli birimlerde görevlendirmek üzere 193 memur alımı yapacağını açıkladı. İlan detayları ve başvuru şartları yazıda belirtilmiştir...

Diğer Sektörler
Liya Grup Emeklilik Sigorta Danışmanı Alımı

Liya Grup çeşitli departmanlarında görevlendirmek üzere emeklilik ve Sigorta danışmanı alımı yapacağını açıkladı. İlan bilgileri ve başvuru yapacak personel..

Diğer Sektörler
Grand Yapım Oyuncu Alımı İlanı

Grand yapım oyuncu alımı yapacağını açıkladı. Popüler dizilerde bir birinden farklı rollerde oynama yeteneğine sahip kişiler aranıyor. Sektör içerisinde en önemli..

Diğer Sektörler
EÜAŞ 300 Daimi İşçi Alımı Yapacak

EÜAŞ 300 daimi işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan detayları ve başvuru şartları aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir. Elektrik dağıtım şirketlerinin..

Diğer Sektörler
SPK 38 Memur Alımı Yapacak

Sermaye Piyasası Kurulu 38 memur alımı yapacağını açıkladı. Hangi pozisyonlarda olacağı ve başvuru aşamasında istenen belgelere yönelik detaylar ilanda..

Diğer Sektörler
Muğla Asdep Personel Alımı İlanı

Muğla Asdep personel alımı yapacağını açıkladı. Alım yapılacak alanlar, pozisyon nitelikleri ve başvuru belgeleri ilanda belirtilmiştir. Belirlenmiş şartları tam..