Doğanşehir Belediyesi Personel İşçi Alımı İlanları

Malatya Doğanşehir Belediyesi personel alımları ve işçi istihdamına yönelik insan kaynakları biriminin en güncel ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Yaklaşık olarak Kırk binin üzerinde bir nüfusa sahip olan ve giderek artan nüfus yapısına göre Malatya Doğanşehir Belediyesi önümüzdeki süreçte ilçede yaşayan vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmetler verebilmek adına yeni personel istihdamları gerçekleştirecek.

Doğanşehir Belediyesi iş ilanlarına başvuru yapacakların öncelikle ilan detaylarını bilmeleri ve başvuru niteliklerini taşımaları gerekmektedir. Belediyenin resmi sayfası ve online iş arama motorları üzerinden başvurular gerçekleştirilmektedir. Doğanşehir Belediyesi işçi alımı ilanlarına yönelik başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Doğanşehir Belediyesi Alınacak Personellerde Aranan Nitelikler Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Pozisyonun niteliklerine göre minimum lise mezunu olmak,

Belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

Affa uğrasa bile herhangi bir suçtan ötürü hapis cezasından hüküm giymemiş olma,

Hangi Sebeple olursa olsun kamu haklarından mahrum bulunmama,

Zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı olmama,

Başvuruda bulunacak Erkek adaylar için askerlik ile bağlantısı olmayan veya askerlik görevini yapmış olma,

Beden olarak çalışmasına engel bir durum olmaması,

Yukarıda ilanda belirtilmiş olan şartları taşıyan herkes Doğanşehir Belediyesi iş başvurusunu gerçekleştirebilecektir. Belediyede çalışmak isteyen personellerin genellikle kalifiye personel statüsünde olmaları istenmektedir. Bu yönü ile ilan nitelikleri ve başvuru şartlarının tam anlamı ile taşınması büyük önem taşımaktadır. Aksi halde başvurular bir anlam taşımayacaktır.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ