• editor
  • 7 Nisan 2017
  • 0
  •  

EÜAŞ 300 Daimi İşçi Alımı Yapacak

EÜAŞ 300 daimi işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan detayları ve başvuru şartları aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir. Elektrik dağıtım şirketlerinin önemli bir bölümü geçtiğimiz dönemlerde yeni personel istihdamları yapacaklarını açıklamıştı. Bu doğrultuda alımlar başlamış oldu. Hangi pozisyonlarda alım yapılacağı ve bu alımlarda aranan genel niteliklerin neler olduğu detaylı olarak belirlenmiştir. Aşağıda ilana yönelik tüm ayrıntılar verilmiştir.

EÜAŞ 300 İşçi Alımında Aranan Nitelikler Nelerdir?

—- Elektrik Üretim Anonim Şirketi adaylardan, en az lise mezunu olmak üzere,

—- 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartlarını arayacaktır,

—- Bunun dışında her pozisyon için aranan meslek ve eğitim şartı farklıdır. Her kadroya göre adaylardan mezunluk şartı da aranmaktadır.

Başvuru Sürecine Yönelik Detaylar

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvuru şartlarını taşımaları dahilinde başvurularını ilan yayına girdiği tarihten itibaren en az 10 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeler, gerekmektedir. Yani başvurular, 07 Nisan 2017 tarihi ile 17 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, Türkiye İş Kurumu şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır. Tüm detayları ve başvurular sayfamız üzerinden güncel bir şekilde takip edilebilecektir. Başvuruları kabul edilen işçiler kadrolu personel yani daimi pozisyonlarda çalışmalarına devam edeceklerdir.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ