Fethiye Belediyesi Personel Alımı İş İlanları

Gönderen:  |  3 Yorum

Muğla Fethiye Belediyesi personel alımı iş ilanları ekranından belediyenin en güncel ilanlarına ulaşabilir ve başvuru şartlarını inceleyebilirsiniz. Fethiye Muğla ilimizin en büyük ilçelerinden biridir. Yazın mevcut nüfusunun iki veya üç katına kadar nüfus artışı olmaktadır. Doğal olarak bu durum belediyenin iş gücünün der artmasına sebep olabilmektedir.

Fethiye Belediyesi işçi alımı ilanları da bu anlamda yoğun olarak yapılmakta ve özellikle mevsimlik süreçlerde çok daha aktif olarak ilana çıkılmaktadır. Fethiye Belediyesi insan kaynakları birimi personel taleplerini genelde resmi sayfa veya diğer taraftan iş bulma sitelerine ulaştırmakta ve ilanlar da bu sebeple sisteme yansıtılmaktadır. Fethiye Belediyesi eleman alımı ilanlarını sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. 

Fethiye Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına maruz kalmayan,

Kamu haklarından yasaklı bulunmama, hukuksal bir engeli olmayan,

Pozisyonun önemine ve niteliklerine göre minimum 2 yıllık iş deneyimine sahip olan,

Herhangi bir kuruluş ya da kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan,

Belediye ikamet sınırları içerisinde ikamet eden,

Belediyede çalışabilecek sağlıklı bir bedene sahip olan,

Günlük Mesai saatleri zamanına uyum sağlayabilecek,

Erkek adaylar için askerlik ile bağlantısı olmayan veya askerlik görevini yapmış olan,

İlanlarda belirtilmiş olan tüm şartlar belediyelerin standart personel alım şartları arasında bulunmaktadır. Fethiye Belediyesi iş başvurusu formunu doldurabilmek için öncelikle bu şartları tam olarak taşımanız gerekir. Belediyede çalışacak olan personeller; Sözleşmeli, kadrolu, geçici süreli statü, mevsimlik işçi gibi daha sayabileceğimiz birçok alanda çalışabilmektedir. Çalışacak olan personellerin maaşları belediyenin döner sermayesi aracılığı ile yapılmaktadır. Muğla Belediyesi personel alımı iş ilanları sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. 

3 Comments

 1. Nilüfer

  1 Şubat 2017 at 08:05

  Mrb 4 yıllık işletme mevzunuyum tekrar üstüne 2 yıl yaşlı bakım ver hizmetleri okudum KPSS 84 aldım bolumumde alım olmadıgı için atanamıyorum beledıye bunyesındeki evde bakım biriminde gorev yapmak istıyorum fethıyede ikametgah etmekteyım

 2. Nazif

  1 Mart 2017 at 09:59

  E sınıfı ehliyetim stc 2 src 4 belgelerim vardır kamyon damperli kamyon kullanabilirim

 3. Özlem

  22 Mart 2017 at 23:04

  Üniversite mezunuyum BA2 ehliyete sahibim fethiyede ikamet ediyorum 3 yasinda bir kizim var is bulamadigim icin sıkıntı icerisindeyim kizimi birakacak bir yerim yok belediyede calisip kizimida krese vermek istiyorm ancak bu sekilde hayatimizi devam ettirebilirim yardimlarinizi rica ediyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir