• editor
 • 4 Mayıs 2016
 • 3
 •  

Fibabanka Personel Alımı İş Başvurusu

Fibabanka personel alımı iş başvurusu bankanın ülkemizdeki birçok birimine yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Ülkemizde çok fazla yaygınlaşmamış ancak giderek yaygınlığını arttırmaya başlayan bankalardan biri olan Fibabanka önümüzdeki süreçte açılacak yeni birimlerine yeni personel alımları gerçekleştirecek. Fibabanka iş ilanları içerisinde çok farklı alanlarda alımlar söz konusudur.

En başta gişe görevlisi, güvenlik personelleri, banka müdürlüğü, yönetim gibi pozisyonlarda yapılacak alımların bir kısmında mülakat süreci ile personel alımı söz konusu olmaktadır. Bankalarda çalışan personellerin çok büyük bir kısmı İki Bin TL ile Üç Bin TL arasında değişen bir maaş almaktadırlar. Bunlara ek olarak giyim, market yardımı gibi ücret ödemesi yapılabilmektedir. Fibabanka iş başvurusu yapmak için tüm bu ayrıntıları çok iyi bir şekilde bilmeniz gerekmektedir. 

GİŞE MEMURU, OPERASYON YETKİLİSİ,  ÇAĞRI MERKEZİ UZMAN YARDIMCISI, GÜVENLİK MÜDÜRÜ,  YAZILIM UZMANI, BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ UZMANI,  SİSTEM YÖNETİMİ UZMANI,  TARIM KREDİLERİ SATIŞ KONTROLÖRÜ,  KREDİ UZMANI, FİNANSAL HİZMETLER YÖNETİCİSİ, BİREYSEL BANKACILIK YÖNETMENİ

Pozisyonlarında alımlar yoğunlaşmıştır. Fakat başlı başına sadece Fibabanka personel alımı ilanlarının bu alanlarda yapılacağını belirtmek hata olacaktır. bu anlamda günlük olarak yayımlanmakta olan ilanların sürekli takip edilmesi ve başvuru şartlarının incelenmesi önem taşımaktadır. Fibabanka iş ilanları en güncel hali ile sizlere buradan sunulacaktır. 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 3 YORUM YAPILMIŞ

  Yalçın Babaç 4 Mayıs 2016 - 14:08

  Fibabank ta çalışmak istiyorum endüstri meslek lisesi mezunuyum.

  Kasım 24 Haziran 2016 - 00:12

  Fibabanka ailesine katılmak bana onur verir

  bedia 10 Ağustos 2016 - 00:01

  bankanızda bende çalışmak istiyorum lise mezunuyum kendime sonuna kadar güveniyorum başaracağımı biliyorum dikkat alırsanız sevinirim selamla