• editor
  • 9 Nisan 2017
  • 0
  •  

Grand Yapım Oyuncu Alımı İlanı

Grand yapım oyuncu alımı yapacağını açıkladı. Popüler dizilerde bir birinden farklı rollerde oynama yeteneğine sahip kişiler aranıyor. Sektör içerisinde en önemli şirketlerden biri olan Grand yapım hem yetiştirilmek üzere oyuncular ile anlaşmak istiyor hem de yetenekli olan kişilerin oyunculuk yeteneklerinden yararlanmak istiyor. Bu bağlamda farklı rollerde oynayabilecek oyunculuk yeteneği olan kişilerin başvuru yapması bekleniyor.

Alınacak Oyuncuların Bilmesi Gerekenler

—- Grand Yapımda Hayatının Rolüne Hazır misin?

—- Reklam filmlerine oyuncular temin etmekteyiz,

—- Sizde reklam oyuncusu olmak istiyorsanız Grand Yapım sizleri bekliyor,

—- Türkiye’nin en çok izlenen Dizi, Sinema ve Reklam Projelerinde Rol Alabilme Şansına sahip olacaksınız,

—- Hayat Şarkısı, Vatanım Sensin, İçerde, Diriliş ‘’Ertuğrul’’, Aşk ve Gurur, Söz, Payitaht Ölene Kadar,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz,  Kara Sevda, Cesur ve Güzel, Adı Efsane, Kara Yazı, İsimsizler, Fİ Çİ Pİ, İstanbullu Gelin gibi Diziler de oyn ama şansına sahip olacaksınız. Bu dizilerin yanında çok sayıda sinema filmi ve reklamlarda da oynayabilirsiniz. Yeter ki bizlere yeteneğinizi gösterin.

Önemli Not: Bİlana başvuru gerçekleştiren kişileri Grand yapım profesyonel oyuncu ekibi, Cast Direktörlerimiz ve Yönetmenler en iyi şekilde değerlendirip projelere uygunluğunu tespit etmektedirler.

—- Eğlenip, arkadaş çevresi edinebileceğiniz bunun yanında en önemlisi kazanabileceğiniz çeşitli projelerimizde aramıza katılmanız bizleri mutlu eder,

—- Yapımcılarla bir araya gelmenizi sağlamak ve içinizdeki ışıltıyı bir yıldıza dönüştürmek bizim en önemli sorumluluklarımızdan biri,

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ