• editor
  • 22 Nisan 2017
  • 0
  •  

Gülnar Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Gülnar Belediyesi kamu işçisi alımı yapacağını açıkladı. İlan bilgileri ve başvuru detayları ilanda ayrıntılı olarak belirlenmiştir. Belediye insan kaynaklarınca yayımlanmış olan ilanda Tekniker alım gerçekleştirileceği açıklandı. İlana başvuracak adaylarda aranan en önemli nitelikler içerisinde ön lisans mezunu olmaları, KPSSP-93 puan türünden en az 60 almış olmaları, daimi tam süreli çalışmayı kabul etmek şartları aranmaktadır. Bunlar dışında pozisyon niteliklerini belirleyen detaylar da bulunmaktadır.

İlanlara Yönelik Genel Detaylar

Gülnar Belediyesi işçi alımı talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. İlan ile ilgili diğer detaylar aşağıda belirtilmiştir.

—- Belediye insan kaynakları birimine Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı bulunmaktadır.

—- Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 puan türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

—- Talebe başvuracak olan adayların aranan meslekte Önlisans diploması ve en az 5 yıl tecrübeye sahip olmaları(sgk’lı olarak çalıştığını belgelendirmek) gerekmektedir.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ