İstanbul Harbiye Orduevi İşçi Alımı İlanları

Harbiye orduevi en az lise mezunu olan çeşitli birimlerde görevlendirmek üzere işçi alımı ilanları yapacağını açıkladı. Alınacak personellerin ilan şartlarını tam anlamı ile taşımaları ve pozisyonun niteliklerine uygun olmaları gerekmektedir. TSK içerisinde en yaygın kurumlardan biri olan ve genellikle şehir ve ilçe merkezlerinde bulunan Orduevleri rahatlık anlamında en rahat kurumlar arasında bulunmaktadır.

İstanbul Harbiye orduevi işçi alımı ilanları da bu yönü ile bu alanda hizmet etmek isteyenler için son derece önemli bir iş ilanı olarak görülmektedir. Bu ilanda Büro Personeli, Garson ve aşçı pozisyonlarında çalışacak personeller istihdam edilecektir. 

Harbiye Orduevi 3 aşçı personel alımı Adayların MEB onaylı ustalık belgesine sahip olmaları gerekiyor. Ayrıca en az lise mezunu olmak ve KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları ilanda belirtiliyor. Kaynak: Harbiye Orduevi 8 kamu personeli alımı yapacak.

Harbiye Orduevi 3 servis elemanı alımı Garson olarak görev yapacak personelin en az 4 yıllık deneyiminin bulunması gerekiyor. En az lise mezunu adayların başvurabileceği kadro için KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olma şartı aranıyor..

Harbiye Orduevi 2 ön büro personeli alımı Resepsiyon görevlisi olarak görev yapacak iki personel kadrosu için başvuru yapmak isteyen adayların lisans mezunu olmaları gerekiyor. Adayların KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları ve 5 yıllık deneyimli olmaları gerekiyor.

 

 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ