Köyceğiz Belediyesi İş İlanları Personel Alımı

Muğla Köyceğiz Belediyesi iş ilanları personel alımlarına başvuru yapmak için ilanları detaylı olarak incelemeniz gerekir. Belediye insan kaynakları birimine iletilmekte olan personel ihtiyaçları belediyenin resmi sayfası üzerinde ilana çıkma yolu ile olmaktadır. Turistik bir yapıya sahip olan Köyceğiz’in normakl dönemlerde nüfusu 40 binin üzerindedir.

Ancak yaz dönemlerinde doğal olarak nüfus artmakta ve personel ihtiyaçları da fazlalaşmaktadır. Köyceğiz Belediyesi işçi alımı ilanlarına başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin muhakkak bu detayları göz önünde bulundurması gerekmektedir. Özellikle Mevsimlik işçi statüsünde çalışmak isteyenler için birçok boş kadro bulunabilmektedir. 

Köyceğiz Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Herhangi bir kuruluş ya da kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,

Belediye tarafından verilen İşin özelliğine uygun deneyime sahip olmak,

Sağlık durumu Ülkemizin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

Belediyenin ikamet sınırları içerisinde bulunmak,

Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak veya askerlik bağlantısı olmamak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Yukarıdaki şartları taşıyan herkes Köyceğiz Belediyesi İş Başvurusu yapabilecektir. Belediyenin insan kaynakları birimince yayımlanmakta olan personel alımı ilanları aynı şekilde sayfa üzerinden başvuru imkanu sunmaktadır. Başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin başvuruları detaylı olarak incelendikten son geri dönüş gerçekleştirilmektedir. Belediyede çalışacak personellerin ücretleri belediye meclisince alınan karara göre şekillenir.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Meryem Adanir 5 Nisan 2017 - 17:12

    Mrb ben Meryem Adanir belediyeniz zabıta alimi yapıyorsa başvuru yapmak istiyorum.Kpss puanim 63 lise mezunuyum.Sizden haber bekliyorum numaram