Milas Belediyesi Personel Alımı İş İlanları

Muğla Milas Belediyesi personel alımı iş ilanları sayfasını kullanarak belediye tarafından yayımlanmış en güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Milas Muğla ilimizin turistik ve tarihi anlamda en büyük öneme sahip olan ilçelerinden biridir. Normal zamanlarda yüz elli bin olan ilçe nüfusu turizm sezonlarında yarim milyona kadar ulaşabilmektedir.

Belediye bu yönü ile dönemsel işçi ve kadrolu işçi alımını fazlalaştırmıştır. Milas Belediyesi işçi alımı ilanlarında belediyenin şartlarına uyacak kalifiye işçi istihdamı yapılmaktadır. Eğer sizler de çalışmak istiyor ve personel alım şartlarını taşıyorsanız ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Milas Belediyesi iş ilanlarına en güncel şekilde sayfamız üzerinden ulaşabileceksiniz. 

Milas Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

T.C vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Herhangi bir kuruluş ya da kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,

İşin gerekliliğine uygun çalışma deneyime sahip olmak,

Sağlık durumu açısından Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli bedene sahip olmak,

Belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak veya askerlik bağlantısı olmamak,

İlanda belirtilen şartları taşıyan kişiler Milas Belediyesi İş Başvurusu yapabilecektir. Milas Belediyesi insan kaynakları birimi yapılacak olan başvuruları ilgili personelleri ile detaylı bir şekilde inceleyecek ve yapılacak olan başvurular içerisinde uygun olanları mail veya diğer iletişim kaynakları aracılığı ile mülakata çağıracaktır. Bu sebeple vereceğiniz bilgilerin sağlıklı ve doğru olmasına özellikle dikkat ediniz. Milas Belediyesi eleman alımı aracılığı ile işe başlayan personellerin alacakları ücretler Belediye döner sermaye birimince karşılanacaktır. 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ