• editor
  • 21 Aralık 2016
  • 1
  •  

Rıhtım Denizcilik Personel Alımı İlanları

Rıhtım Denizcilik personel alımı ilanları ekranından işletmenin yayımladığı güncel ilanları inceleyebilir ve uygun olanlar için başvuru yapabilirsiniz. Rıhtım Denizcilik ülkemizde aktif olarak yat turizmi ve balık avcılığı belgesine sahip olup, profesyonel olarak bu işleri gerçekleştiren ender işletmelerden biridir. Bu anlamda daha nitelikli hizmetler vermek için Rıhtım denizcilik işçi alımı ilanları ile uygun pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirilmektedir. 

Nasıl Bir İş Yapılacak?

Rıhtım denizcilik işletmesinde görevlendirilmek üzere çok farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirilecektir.  Yurt içi ve yurt dışı (uluslararası) gemi ve özel yatlarda görev alacak personeller aranmaktadır.
Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz.

Göreve başlayacak olan personellerin alacakları maaş 2500-3500 TL / Dolar arası maaş Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için m.e.b ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

—- MAAŞ, MESAİ, SSK, PRİM, YEMEK, KALACAK YER, 6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE, ERKEN EMEKLİLİK gibi işletmemiz tarafından teminat altına alınmış olan tüm konulardan ötürü çalışanlarımız güvence altında tutulmaktadır. 

Alınacak Personellerde Aranan Nitelikler Nelerdir?

– Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan,

– Sektöre yönelik bilgisi olan veya olmayan,

– Minimum 18 Maksimum 45 Yaş aralığında olan,

– Hiç bir şekilde sabıka kaydı bulunmayan,

– Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan

– Uzun süreli seyahat etme konusunda bir rahatsızlığı olmayan

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Ali 30 Aralık 2016 - 17:06

    Merhaba ben türk vatandaşı ve birezilya da yaşıyorum ve sizinle çalışmak istiyorum nasıl bağlantı kura bilirim