Şekerbank Çok Sayıda Tecrübesiz Personel Alacak

Gönderen:  |  5 Yorum

Şekerbank önümüzdeki süreçte çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Tecrübesiz ve Yetiştirilmek üzere yeni personeller alınacak. Alınacak personellerin hangi pozisyonlarda çalıştırılacağı ve çalışma şartlarına yönelik olarak tüm detaylar ilanlarda ayrıntılı olarak belirtilecek. Şekerbank ülkemizin en hızlı büyüyen ve gelişen markalarından biri olmuştur. Özellikle son yıllarda birimlerinin artması ve hizmet alanının da genişlemesi bunun en belirgin özelliklerinden biri olmuştur. Şekerbank insan kaynaklarından alınan bilgilere göre banka artık kendi personellerini kendi yetiştirecek. Yani işletme içerisinde çalışacak deneyimli personellerini kendi belirleyerek daha sağlıklı bir çalışma alanı yaratacaktır. Bu anlamda Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenlerin ilanları rutin olarak takip etmelerinde yarar vardır. 

Şekerbank Tecrübesiz Personel Alımının Yapılacağı İller

İstanbul(Avr.),İstanbul(Asya), Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Hatay, Kayseri, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya, Konya, Adana, Mersin, Malatya, Samsun,  Manisa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta,  Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Kırşehir, Kütahya,  Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce…

Yukarıda belirtilen illerdeki tüm birimlerde çalıştırılmak üzere tecrübesiz personel alımı gerçekleştirilecek. 

Şekerbank personel alımı ilanlarına başvurularını gerçekleştirmek isteyenlerin üniversitelerin Ziraat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde ki lisans bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Fakat bazı pozisyonlar için sadece Lisans mezunu olmak yeterli olabilecektir. Adayın daha önce her hangi bir bankada çalışmış olmasına veya oradan kendi isteği ile istifa etmesi şekerbank iş başvurusu yapmasına engel değildir. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen adayların muhakkak ilanları takip etmesi gerekmektedir. Şekerbank Personel Alımı İlanları Sayfasından Rutin olarak ilanlar sunulmaktadır. 

5 Comments

 1. fatih

  13 Ekim 2016 at 19:53

  bankanızda calışmakistiyorum.acil işeihtiyacımvar
  aradıınız özelliklervar

 2. satığökçe

  22 Kasım 2016 at 09:03

  satığökçe 03762124074

 3. satığökçe

  22 Kasım 2016 at 09:03

  satığökçeçayçı

 4. satığökçe

  22 Kasım 2016 at 09:04

  03762124074

 5. Derya

  10 Şubat 2017 at 14:26

  Bankanızda çalışmak isterim lise mezunuyum kpss den 67 puan aldım şimdiden tşkler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir