Seydikemer Belediyesi Personel Alımı İş İlanları

 

Muğla Seydikemer Belediyesi iş ilanları personel alımlarına başvuru yapmak için ilanları detaylı olarak incelemeniz gerekmektedir. Belediyenin ilgili birimlerleri personel ihtiyaçlarını insan kaynakları birimine iletilmekte o birim de personel ihtiyaçları belediyenin resmi sayfası üzerinde ilana çıkarak yayımlamaktadır.  Seydikemer’in normal şartlarda nüfusu nüfusu 60 binin üzerindedir.

Fakat özellikle yaz dönemlerinde ve Turizm dönemlerinde doğal olarak nüfus artmakta ve personel ihtiyaçları da normalin üzerine çıkmaktadır. Seydikemer Belediyesi işçi alımı ilanlarına başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin muhakkak bu detayları göz önünde bulundurması gerekmektedir. Özellikle Mevsimlik işçi statüsünde çalışmak isteyenler için birçok boş kadro olduğu söylenmekte ve buna göre ilana çıkılmaktadır.

Seydikemer Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

T.C vatandaşı olmak,

Hiçbir sebeple kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Herhangi bir kuruluş ya da kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,

Belediye tarafından verilen İşin özelliğine uygun deneyime sahip olmak,

Sağlık durumu Ülkemizin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

Belediyenin ikamet sınırları içerisinde bulunmak,

Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak veya askerlik bağlantısı olmamak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

İlanda belirtilmiş olan şartları taşıyan herkes Seydikemer Belediyesi İş Başvurusu yapabilecektir. Belediyenin insan kaynakları birimince yayımlanmakta olan personel alımı ilanları aynı şekilde sayfa üzerinden başvuru imkanı sunmaktadır. Başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin başvuruları detaylı olarak incelendikten son geri dönüş gerçekleştirilmektedir. Belediyede ile başlayacak olan personeller minimum 2 bin tl ile işe başlayacaklardır.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Nilüfer 1 Şubat 2017 - 08:12

    Mrb 4 yıllık işletme mevzunuyum üstüne 2yıl yaşlı bakımı okudum KPSS 84 beledıye bunyesınde çalışmak ıstıyorum gerceginin yapılmasını arz ederım