• editor
  • 6 Nisan 2017
  • 0
  •  

SPK 38 Memur Alımı Yapacak

Sermaye Piyasası Kurulu 38 memur alımı yapacağını açıkladı. Hangi pozisyonlarda olacağı ve başvuru aşamasında istenen belgelere yönelik detaylar ilanda belirtilmiştir. Bu ilanda yetişmiş personel istihdamı gerçekleştireceğini açıklayan SPK sınavlı alım gerçekleştirecek. Sınavlı alım sürecinde sınav sonuçlarına göre mülakar süreci ve sonrasında detaylı güvenlik soruşturmasına göre alım gerçekleştirecek. SPK personel alımı ilanları ekranından güncel olarak alımları takip edebilir ve başvurularınızı da ona göre gerçekleştirebilirsiniz. Nitelikli personel istihdamı açısından insan kaynakları biriminin ilana yönelik detaylarını takip edebilirsiniz.

SPK Başvuru Belgeleri Nelerdir?

—- Sermaye Piyasası Kurulu’nun Ankara Merkezinden veya www.spk.gov.tr adresinden temin edilecek 4 sayfadan oluşan başvuru formu (Başvuru formu eksiksiz doldurulmalı ve adayın fotoğrafı yapıştırılmalıdır.)

—- Öğrenim belgesinin fotokopisi (Yurtdışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte)

—- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi(Aslı Gibidir)

—- KPSS Sonuç Belgesinin fotokopisi (Aslı Gibidir)

—- Son bir yıl içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf Eksik belge ve bilgileri bulunan başvurular ile şartları uymadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sermaye Piyasası Kurulu Uzman Yardımcısı, 5 adete kadar Bilişim Uzman Yardımcısı ile Avukatlık Hizmetleri sınıfında bulunan 8. derece kadrolu 8 adete kadar Uzman Hukukçu Yardımcısı kadrolarında görevlendirilmek üzere başarı durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday için açılan sınava göre alım gerçekleştirilecektir.

Yukarıda belirtilmiş olan şartlara uyan herkes SPK memur alımı ilanına başvurusunu yapabilecektir. Alım sürecine yönelik detaylar sayfamız üzerinden paylaşılacaktır.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ