• editor
  • 13 Mayıs 2015
  • 0
  •  

Tüpraş Staj Başvurusu Yap

Tüpraş Staj Başvurusu Yap

Tüpraş staj başvurusu yaparak siz değerli öğrencilerimiz çok önemli iş tecrübelerine sahip olabilirsiniz. Genel olarak Üniversite 3 ve 4. sınıf öğrencileri için üniversite tarafından zorunlu tutulan staj başvuruları okul sonrası dönemler için de yapılabilmektedir. Tüpraş ülkemizin en önemli petrol rafinerilerine sahip bir şirket olması dolayısıyla birçok mühendis, teknisyen, tekniker, işçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Bu durum da öğrencilerin elde edineceği tecrübe açısından büyük önem taşımaktadır. Tüpraş staj imkanlarına sahip olarak sizler de iş yaşamına çok güzel bir adım atabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında iki dönem halinde Tüpraş Staj başvuruları alınmaktadır. Başvuruyu yazımızın devamındaki link aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

tüpraş staj başvurusu

Tüpraş İnsan Kaynaklarından Alınan Bilgiler

Tüpraş‘ın şirket değeri, insan sermayesi ile değerlendirilmelidir. Petrol rafinaj sektöründe yetiştirilmesi beş ile on yıl arasında bir süre gerektiren deneyimli, ülke ekonomisi, nitelikli, eğitilmiş personel unsuru, ülke güvenliği ve toplum hayatı bakımından son derece önemli tesisler olan rafinerilerimizin karlı, verimli ve güvenli şekilde bizim açımızdan en önemli değerler arasındaki yerini almıştır.

Türkiye enerji sektöründe açık ara lider olan ve dünya çapında bir rafineri şirketi vizyonunu benimseyen TÜPRAŞ’ın tüm işletmelerinde, Avrupa Birliği normlarına uygun, çevre ve insan sağlığı yasalarıyla uyumlu, düşük maliyetli kaliteli ürün sunmayı temel ilke haline getirmiştir.

İnsan Kaynakları sürecinde Amaçlarımız Nelerdir?

  • Doğru İşe Doğru İnsan istihdam etmek
  • Herkes İçin Eşit Fırsat imkanları yaratmak
  • Performansa ve Yetkinliklere Bağlı Ücret dağılımı yapmak
  • Başarıya Bağlı Değerlendirme süreci

Yukarıdaki ilkelere uyumlu olarak sizler de çalışmak isterseniz sizleri başvuru yapmaya davet ediyoruz.

Tüpraş Staj Başvurusu Yapmak İçin Tıkla

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ