Ula Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı

 

Ula Belediyesi iş başvurusu personel alımı ekranını kullanarak belediyenin güncel ilanlara ulaşabilir başvuru yapabilirsiniz. Muğla ilçeleri arasında merkeze uzak olan ilçelerden biri konumunda olan Ula, nüfus olarak yirmi beş binin üzerinde bir nüfusu ile ortalama bir nüfusa sahiptir. Ula Belediyesi işçi alımları belediyenin daha kaliteli hizmetler verebilmesi adına yapılmaktadır.

Alınacak personellerin belediyenin gücüne güç katması ve kaliteli hizmetler vermesi amaçlanmaktadır. Ula Belediyesi insan kaynakları birimi personel ihtiyaçları doğrultusunda ilana çıkmakta ve başvuruları resmi sayfadan veya işkur iş arama motoru üzerinden gerçekleştirmektedir.

Ula Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

T.C Vatandaşı olmak,

Kendi pozisyon ve çalışma alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olmak,

Minimum ilkokul mezunu olmak ancak tercihen lise mezunu,

Yapılacak detaylı güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal verecek bir konunun olmaması,

Belediye sınırları içerisinde yaşıyor olmak,

Herhangi bir sebeple mahkumiyet yememek ve önemli suçlar ile isnat edilmemek,

Belediyenin esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

Belediye tarafından yukarıda belirtilen şartları taşımakta olan herkes Ula Belediyesi İş başvurusu formunu doldurarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular belediyenin insan kaynakları biriminin ilgili personellerince incelenerek geri dönüşler yapılmaktadır. Belediye de çalışacak olan personeller ek gelirlerle bilikte minimum 2 bin tl ile 4 bin tl arasında farklılık gösteren ücretler ile çalışmaya başlamaktadırlar.

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ