• editor
 • 19 Mayıs 2015
 • 2
 •  

Yapıkredi Staj Başvurusu Yap

Yapıkredi Staj Başvurusu Yap

Yapıkredi staj başvurusu yaparak sizler de kariyer gelişimizin için çok önemli bir adım gerçekleştirebilirsiniz. Yapıkredi Bankası ülkemizin en büyük bankalarından biridir. Sadece Bankacılık alanındaki ticari faaliyetlerde değil, bunun yanında sosyal içerikli birçok projede de öncülü ettiğini görebilmekteyiz.

Yapıkredi staj başvurusu öğrenciler arasında da son derece revaçta olduğu için bu anlamda yapılması gereken şey uygun pozisyonlar için dönemler staj başvurularını takip etmek ve başvuruları gerçekleştirmek olacaktır. Yazımızda Yapıkredi Bankasının öğrencilere sunmuş olduğu staj olanakları ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

yapıkredi staj başvurusu

Staj Yapacak Öğrenciler

Bankacılık ve Finans alanlarında Sektörün en iyi bankacılarını yetiştirmeyi temel ilke haline getirmiş olan Yapıkredi hem şube hem genel müdürlük pozisyonları için yetenekli üniversite öğrencilerini eğiterek yeterliliklerinin ne derecede olduğunu görmeyi amaçlıyor.

Bu sebeple doğru yetenekleri uygun zamanda Yapı Kredi’ye kazandırabilmek adına üniversitelerle olan bağlarımıza çok önem vererek nitelikli personel alımını da büyük derecede önemsiyoruz.

Üniversite Staj Öğrencileri

 • Üniversitelerin ve ticaret liselerinin öğrencilerine Yapı Kredi staj imkânı sunuyoruz.
 • Uluslar arası ve Türkiye kapsamında aktivitelerini yürüten öğrenci birlikleri ve sivil toplum örgütleri ile birliktelikler kurarak çalışmalarına destek sağlıyoruz.
 • Üniversitelerden gelen seminer, söyleşi ve eğitim davetlerine mümkün olduğunca katılmaya özen gösteriyoruz.

 

Yapıkredi Staj Başvurusu Yapmak İçin Tıkla

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 2 YORUM YAPILMIŞ

  zümriye 29 Mart 2016 - 01:05

  ben sehit samet kırbaş lisesinde okuyorum bölümün gereği 9 ay staj yapmam gerekiyor eylül aylarında sizinle stajını yapmak istiyorum İstanbul yenibosna

  zümriye 29 Mart 2016 - 01:05

  bölümümbilişim