Yatağan Belediyesi Personel Alımı İş İlanları

Yatağan Belediyesi personel alımı iş ilanları sayfasını kullanarak belediyenin güncel ilanlara ulaşabilir başvuru yapabilirsiniz. Muğla ilçeleri içerisinde merkeze uzak olan ilçe konumunda bulunan Yatağan, nüfus olarak altmış binin üzerinde bir nüfusu ile ortalama bir nüfusa sahiptir. Yatağan Belediyesi işçi alımları belediyenin daha kaliteli hizmetler verebilmesi adına yapılmaktadır.

Alınacak personellerin belediyenin gücüne güç katması ve kaliteli hizmetler vermesi amaçlanmaktadır. Yatağan Belediyesi insan kaynakları birimi personel ihtiyaçları doğrultusunda ilana çıkmakta ve başvuruları resmi sayfadan veya işkur iş arama motoru üzerinden gerçekleştirmektedir. 

Yatağan Belediyesi Personel Alımı İlanlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

Belediye sınırları içerisinde yaşıyor olmak,

Herhangi bir sebeple mahkumiyet yememek ve önemli suçlar ile isnat edilmemek,

Belediyenin esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek,

Kendi pozisyon ve çalışma alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olmak,

Minimum ilkokul mezunu olmak ancak tercihen lise mezunu,

Yapılacak detaylı güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal verecek bir konunun olmaması,

Belediye tarafından yukarıda belirtilen şartları taşımakta olan herkes Yatağan Belediyesi İş başvurusu formunu doldurarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular belediyenin insan kaynakları biriminin ilgili personellerince incelenerek geri dönüşler yapılmaktadır. Belediye de çalışacak olan personeller ek gelirlerle bilikte minimum 2 bin tl ile 4 bin tl arasında değişkenlik gösteren ücretler ile çalışmaya başlamaktadır. 

Yazar: editor #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ