Eker Süt Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Eker Süt resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda personel alımı gerçekleştirecek. Eker Süt iş başvurusu ve iş ilanları için iskurpersonel.com sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. İşte ayrıntılar...

Eker Süt Personel Alımı

GENEL NİTELİKLER Bursa, Eker İş Merkezi veya Eker Meydan bünyesinde görev alacak olan Güvenlik Görevlisi pozisyonu için aranılan genel nitelikler aşağıda belirtildiği gibidir; En az 1 yıl deneyimli, Güvenlik sertifikası ve güvenlik kimliğine sahip, 45 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa’nın Odunluk, Dikkaldırım, Çamlıca, Beşevler ve çevresinde ikamet eden.

Eker Süt Hakkında

Eker Süt Ürünleri, 1977 yılında Bursa'daki Eker Çiftliği'nde küçük bir fabrikada yoğurt ve ayran üretmek için Altan Eker ve Aykut Kutay tarafından kuruldu. Bugün süt ve süt ürünlerinde 100'den fazla ürüne sahip bir şirkettir. Ürünlerin ana ürünleri ayran, yoğurt, sütlü tatlılar, meyveli yoğurt, beyaz peynir, çedar peyniri, krema, tereyağı, kefir, pastörize süt ve UHT sütüdür.

Ahmet Eker ve Nevra Eker, yönetimi 1997 yılında ikinci nesil olarak devraldı. Eker, modern teknolojiyi yeni yatırımlarla takip ederek sürekli büyüme hedefini belirledi. Adını Bursa dışında yoğurt ve ayran üretimiyle 1980'lerde ilan etmeye başlayan Eker, 1983'te İzmir'de, 1985'te İstanbul'da ve 1997'de Ankara'da bölge müdürlükleri kurdu. Ayrıca, Kocaeli, Samsun, Konya, Kayseri, Adana, Antalya, Eskişehir, Bodrum, Muğla, Mustafakemalpaşa, Çorlu, Denizli, Düzce, Gebze, Bandırma, Fethiye, Balıkesir, Çanakkale ve Manisa, satış müdürü ve mobil depolama Eker, 1400 ' Yakın çalışanlarımız ve 3062 soğuk zincir dağıtım aracıyla günlük 20.000 puana 100 farklı ürün çeşidi sunuyoruz. Türkiye, önümüzdeki yıllarda yeni bir mobil mağaza açarak, lojistik ve dağıtım açısından avantaj sağlayarak, tüm bölgelerde mevcudiyeti sağlamayı hedefliyor.
2006 yılında Eker Süt Ürünleri, Fransız Andros Grubu ile% 50 -% 50 ortaklığa sahiptir. Bu ortaklık sayesinde Eker büyüme ivmesini hızlandırdı ve teknolojik altyapısını güçlendirdi. Ayrıca, Eker Sütlü Tatlılar, 2007 yılında Andros'un süt tatlısı bilgisi ve Eker'in desteklediği bilgi birikimi ve bilgisi ile pazara sunuldu.

https://www.kariyer.net/firma-profil/eker-sut-urunleri-a-s-2748-19204

Diğer ilanlarına ulaşmak için aşağıda resimde yer alan detayları takip edebilirsiniz.
Eker Süt Personel Alımı ve İş İlanları 2019 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cihat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder