Kartonsan Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kartonsan şirketinin kariyer sayfasından yayınlanmış farklı ilanlara göre personel alımı yapılacağı bildirildi. Kartonsan iş ilanları ve iş başvurusu için bilgiler haberimizde verilmiştir.

Kartonsan Personel Alımı

İş Açıklaması İşletmeye dışarıdan gelen ambalaj atıklarını yöneticisinin yönlendirmesi doğrultusunda prosedürlere ve talimatlara uygun şekilde ayıklamak, Anlaşmalı Belediye sınırları içerisinde yürütülen "Ambalaj Atıklarının Kaynakta Ayrı Toplama Projesinde " görev almak. Ayıklama işlemi sırasında karşılaşılan zorluklardan ve işin performansını arttırabilecek tüm durumlardan amirlerini bilgilendirmek. Soyunma odalarının, işletmenin ve makinelerin günlük, haftalık temizliğini sağlamak. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Lise veya ilköğretim mezunu, Erkek adaylar için askerik görevini tamamlamış, 22-38 yaşları arasında olan, En az 1 yıl tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına uyumlu, İstanbul/Esenyurt - Kıraç civarında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

Kartonsan Hakkında

Kartonsan girişimcileri, kağıt üretiminin ve cesur bir hareketle Türkiye'nin 1967 yılında özel bir karton üreticisi olarak "ilk" in kurulduğu bir dönemde devlet tarafından gerçekleştirildi. Kartonsan, 1970 yılında üretime başladı. ve bugün üretim kapasitesi bakımından dördüncü en büyük. 2015 yılı verilerine göre, Türkiye'de Kartonsan kaplı karton pazarı,% 31 pazar payına sahiptir.

Üretim gücü, güçlü kurumsal yetkinlikler ve uzmanlık, deneyim ve teknoloji ile desteklenen yetkin insan kaynakları, Kartonsan'ın büyüme yol haritasını belirleyen en önemli faktörlerdir ve aynı zamanda Şirket'in rekabet eşiğinin temel taşlarıdır.

Kartonsan, ürünleri ile birlikte on milyonlarca tüketicinin günlük yaşamında yer almaktadır; Müşteri memnuniyetinin yüksek seviyesi ve üretim-ticaret-lojistik eksenlerindeki güçlü konumu ile ulusal ve uluslararası arenada mutlak üstünlük elde eder.

Ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik, Kartonsan'ın stratejisinin temel taşlarıdır.

Sorumlu bir üretici olarak Kartonsan, toplumun ve ekosistemin geleceğine yatırım yapmakta ve yarattığı katma değeri tüm paydaşlarıyla geniş anlamda paylaşmaktadır.

Üretim faaliyetlerini Entegre Yönetim Sistemi kapsamında yürüten Kartonsan, çevrenin korunmasını ekonomik ve ticari faaliyet döngüsünün temel kavramlarından biri olarak kabul etmektedir.

Kartonsan, kuşeli karton üretiminde% 99'a kadar atık kağıt kullanıyor ve tesislerinde atık suları modern teknolojiyle kullanıyor. Kartonsan ayrıca kendi enerjisini üretir ve buhar üretmek için türbin egzoz gazını kullanır.

https://www.secretcv.com/firma/kartonsan-is-ilanlari
Kartonsan Personel Alımı ve İş İlanları 2019 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cihat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder