Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sütaş resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda personel alımı gerçekleştirecek. Sütaş iş başvurusu ve iş ilanları için iskurpersonel.com sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. İşte ayrıntılar...

Sütaş Personel Alımı 

Minimum Lise mezunu, 2 yıl Call Center deneyim sahibi, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis Programlarına hakim, iyi derecede excel bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek İŞ TANIMI Grup şirketlerinin tüm telefon trafiğini yönetmek İlgili raporlamaları yapmak.

Sütaş Hakkında

Ailem, Selanik Antlaşması'nın nüfus değişimi sırasında Selanik'teki Drama bölgesinden, önce Aydın'a, sonra Harmanlı Köyü'ne geldi - adı Karacabey'den sonra Kirmikir idi. Babam Celaleddin Yılmaz, iki yıl içinde köy konseyine üye oldu, daha sonra köy başkanlığına seçildi ve 17 yıl görev yaptı.

Saygın bir adam ve saygın bir yönetici olan babam, tarıma ek olarak hayvancılıkla uğraştı.

Hayvancılık işimiz ve babamın köy muhtarı olmasından dolayı Bursa'da büyük bir sütçünün sahibi ile arkadaşlık ve iş ilişkimiz vardı. Babam bölgedeki işlerinde ona yardım ediyordu ve köyümüzde bulunan süt çiftliğine süt sağladı.

Bu kişi 1958’de babamı Bursa’dan aradı ve onun adına Karacabey Stud Farm ihalesinde teklif vermesini istedi.

Babam 25 bin liralık geçici teminat yatırdı ve ihaleye davet edildik. İhale günü babam ve ben damızlık çiftliğine gittik ve uzun ve zorlu bir müzakere sürecinin sonunda ihaleyi sağladık. Ertesi gün babam ofisinde çalışırken, telefon saat 11:00 civarında çaldı. Diğer taraf telefonda ne dedi, babam çok kızdı ve konuştuğu gibi sinirlendi. Sonunda, "Kirmikir'den Celaleddin, dostum! Bir daha asla sözüme geri dönmem!" Dedikten sonra telefonu kapattı.

İhaleye katılmasını isteyen babamın arkadaşı artık süt almak istemedi ve teminattan vazgeçmeye karar verdi. Babamın adına yatırdığı teminatı ödeyeceğini söyledi. Fakat babam, başkası adına olsa bile, sözüne geri dönemedi. Durumu Karacabey Stud Farm'ın yöneticilerine, Karacabey halkına, karısına ve arkadaşlarına açıklayamayacağını düşündü ve sözleşme için ne gerekiyorsa yapmaya karar verdi.

İhalenin şartlarına göre, bir yıl boyunca her gün 4 ton süt almak zorunda kaldık. Ama paramız yoktu, kaplarımız yoktu, ne ustalar ne de çıraklar. Ancak, başka bir yol yoktu, ertesi günden itibaren Kirmikirli Celalettin dört ton süt almak zorunda kalacaktı.

Babam süt çiftliği işini biraz tanıyordu. Kapatılan ve ustalara çağrılan bir arkadaşın mandırasını yeniden başlattık. O sırada, koyun sütünden peynir yapıldı ve insanlar bu tada kullanıldı. “4 ton inek sütü ile ne yaparız?” Diye düşünmeye başladık. Sonunda, kaşar peyniri üretmeye karar verdik. O sırada ismimiz "Yılmaz Kaşarları" logomuz olan YK idi.

Sütaş Personel Alımı İlanları: https://www.kariyer.net/firma-profil/sutas-9087-33965

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cihat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder